KONST / Litografier / Grafiskt blad 11119392
*
nr 1111 9392
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Karin Dahlin (f. 1975), EA-upplaga, bladets mått: 43x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 maj 2017
kl 20:59:03
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga grafiskt blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
nr 1111 9392
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Karin Dahlin (f. 1975), EA-upplaga, bladets mått: 43x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 29 maj 2017 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga grafiskt blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09